قابلیت های جدید رویت 2021

قابلیت های جدید رویت 2021 | بزرگ ترین مرجع دانلود آبجکت های بیم (bim) برند های ایرانی

 

- دیوارهای شیب دار:

 

  در حال حاضر می توانید دیوارهای منتظم شیب دار و دیوارهای شیب دار شیشه ای را در رویت ایجاد نمایید. شما با فعال کردن گزینه مقطع در مشخصات دیوار می توانید زاویه آن را نسبت به محور عمودی مشخص کرده و دیوار شیب دار داشته باشید.

 

 

 

- لینک کردن PDF و تصاویر:

 

فرآیند لینک کردن تقریباً مشابه با import کردن است ، با این تفاوت که تصاویر یا پی دی اف در داخل فایل رویت گنجانده نخواهند شد. این به شما امکان می دهد تا مدل های خود را سبک و کم حجم و تمیز نگه دارید. همیشه فایل ها رو لینک کنید ، هرگز آنها را وارد نکنید.

در منوی مدیریت لینک ها ، اکنون زبانه برای پی دی اف و تصاویر پیدا خواهید کرد. می توانید یک فایل را بارگیری مجدد کنید یا مسیر ذخیره شده را تغییر دهید.

 

 

 

- طراحی مولد:

 

طراحی مولد یک فرایند طراحی تکرار شونده است که  به وسیله ی  برنامه ای ، تعداد مشخصی از خروجی ها را بر اساس محدودیت های تعریف شده برآورد می کند ، این فرآیند بر اساس مدل های تصمیم گیری داده-محور  تعریف شده توسط طراح ، این امکان را ایجاد کرده که بهینه سازی فرم و عملکرد در محدوده  های مشخص،  گزینه های مناسب را محاسبه و نمایش دهد.

 

 

 

- تگ ها رامیتوان چرخاند

 

در نسخه های قبلی رویت قرارگیری تگ ها محدود به 2 حالت افقی و عمودی بوده و امکان چرخش آنها با عناصر وابسته نبوده اما در رویت 2021 تگ ها با چرخش زاویه عناصر هماهنگ شده و این قابلیت با فعال کردن گزینه Rotate with component در فضای فمیلی امکان پذیر است.

 

 

 

- فعال شدن View Filters Enhancement در ویو

 

ستون جدیدی با نام ” Enable in View ” به زبانه فیلترها در پنجره Visibility Graphics اضافه شده تا بتوان به راحتی تنظیمات فیلتر را بدون نیاز به تعریف مجدد آن در هر ویو فعال یا غیر فعال کرد

 

 

- Rip Stripping برای جداول در شیت view

 

 

در Revit 2021 ، ویژگی Row Stripping گسترش یافته تا در Sheets نیز گنجانده شود. همچنین ، اکنون می توانید  هر رنگی که می خواهید استفاده کنید را انتخاب کنید. این ویژگی را اکنون می توانید در منوی Appearance در schedules مشاهده کنید.

 

 

- نمایش های Realistic پیشرفته

 

با توجه اینکه تصویر سازی سه بعدی در نرم افزار رویت در برابر رقبای خود بسیار ضعیف به نظر می رسد اما در این ورژن تا حدودی بهبود یافته است.

 

 

500 کاراکتر

بلاگ های مشابه